خبر و ترفند روز

خبر و ترفند های روز را اینجا بخوانید!

چگونه به یک شرکت وابسته به آمازون تبدیل شویم: یک راهنما گام به گام

آیا می خواهید با توصیه محصولاتی که دوست دارید درآمد کسب کنید؟ یاد بگیرید که چگونه یک وابسته آمازون شوید و شروع به دریافت کمیسیون کنید.

یادگیری نحوه تبدیل شدن به یک شرکت وابسته به آمازون به شما امکان می دهد محصولات مورد علاقه خود را تبلیغ کنید. می توانید این پیوندهای وابسته را در رسانه های اجتماعی، پادکست ها، وبلاگ ها، وب سایت ها و چندین پلتفرم دیگر به اشتراک بگذارید.

هر بار که فروش انجام می دهید، کمیسیون کمی نیز در این فرآیند دریافت خواهید کرد. برای ثبت نام در بازاریابی وابسته به آمازون به مطالعه گام به گام ادامه دهید.

1. مراحل اولیه ثبت نام برای همکاران آمازون

اولین قدم در مسیر شما برای تبدیل شدن به یک شرکت وابسته به آمازون، ثبت نام در Amazon Associates است. برای انجام این کار این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

 1. به وب سایت Amazon Associates بروید.
 2. در صفحه اصلی، دکمه زرد ثبت نام را مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید.
 3. آدرس و شخصی را که می خواهید آمازون پرداخت کند (که در این صورت شما خواهید بود) انتخاب کنید. باید نام، شماره تلفن و آدرس خانه یا محل کار خود را وارد کنید.
 4. بعد از افزودن این اطلاعات روی Next ضربه بزنید.

دکمه ثبت نام برای همکاران آمازونهنگام ثبت نام برای حساب آمازون Associates اطلاعات شخصی خود را وارد کنید

پس از راه‌اندازی حساب خود، می‌توانید به فکر راه‌های مطمئن برای کسب درآمد در آمازون باشید. پس از پایان خواندن این راهنما می توانید آن را بررسی کنید.

2. روند ثبت نام خود را ادامه دهید

قبل از اینکه برای شروع بازاریابی وابسته به آمازون آماده شوید، باید برخی اطلاعات ضروری دیگر را اضافه کنید.

اضافه کردن وب سایت ها و برنامه های موبایل

شما باید به آمازون بگویید که در آن قصد دارید پیوندهایی را که ایجاد می کنید با حساب Amazon Associates خود به اشتراک بگذارید. پس از وارد کردن بیت های اولیه خود، بخشی با عنوان وب سایت ها و برنامه های موبایل شما را در صفحه بعدی مشاهده خواهید کرد.

در کادرها، هر وب سایت یا حساب رسانه های اجتماعی را که قصد استفاده از پیوندهای وابسته آمازون را دارید، اضافه کنید. برای مثال می توانید از این لینک ها به عنوان یکی از راه های کسب درآمد با وب سایت خود استفاده کنید. اما اگر چیزی مانند یک کانال YouTube دارید، می توانید آن را به جای آن (یا علاوه بر هر چیز دیگری) وارد کنید.

مطلب مرتبط:   6 رفع عیب‌یابی خطای در انتظار آپلود در Microsoft Word

قبل از شروع، باید حداقل یک پیوند اضافه کنید. پس از افزودن آن پیوند، گزینه Next را انتخاب کنید و تأیید کنید که آیا وب سایت شما برای افراد خردسال طراحی شده است یا خیر.

وب سایت ها را به حساب Amazon Associates خود اضافه کنید

ایجاد نمایه همکاران آمازون

قبل از تکمیل برنامه Amazon Associates خود، باید یک نمایه ایجاد کنید. مهم ترین زمینه هایی که در صفحه بعد باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

 • نوع محتوایی که ایجاد می کنید.
 • نوع وب سایتی که اجرا می کنید.

همچنین باید یک شناسه فروشگاه انتخاب کنید، CAPTCHA را که می بینید وارد کنید و به آمازون بگویید که در مورد برنامه وابسته چه شنیده اید.

نمایه خود را در Amazon Associates طراحی کنید

هنگامی که این صفحه را پر کردید، *تقریبا* آماده شروع تبلیغ محصولات آمازون خواهید بود. اگر محتوای شما مناسب است، برای پذیرش در برنامه مشکلی ندارید.

3. اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید

البته، اگر روش پرداختی را برای دریافت کمیسیون وارد نکنید، ثبت نام در Amazon Associates کاملاً بیهوده است. در اینجا نحوه افزودن گزینه پرداخت به حساب خود آورده شده است:

 1. وارد حساب Amazon Associates خود شوید، روی آدرس ایمیل خود کلیک کنید و سپس تنظیمات حساب را انتخاب کنید.
 2. در قسمت اطلاعات پرداخت و مالیات، تغییر روش پرداخت را انتخاب کنید.
 3. حساب بانکی > افزودن یک حساب بانکی جدید را انتخاب کنید و مشخصات خود را وارد کنید.

صفحه تنظیمات حساب و انتخاب در Amazon Associatesیک حساب بانکی در حساب Amazon Associates خود اضافه کنید

پس از ارسال اطلاعات پرداخت خود، همچنین ایده خوبی است که جزئیات مالیاتی خود را به روز کنید. می توانید این کار را با رفتن به تنظیمات حساب > اطلاعات پرداخت و مالیات > مشاهده/ارائه اطلاعات مالیاتی انجام دهید.

گاهی اوقات، وب سایت Amazon Associates می تواند کاملاً پاسخگو نباشد. می‌توانید مرورگر خود را به‌روزرسانی کنید یا مرورگر جدیدی را امتحان کنید، اما باید قبل از مدت طولانی دوباره شروع به کار کند.

مطلب مرتبط:   نحوه ایجاد یک رابط در Airtable

4. ایجاد و به اشتراک گذاری پیوندهای وابسته

هنگامی که با موفقیت در Amazon Associates ثبت نام کردید، آماده هستید تا محصولات مورد علاقه خود را به دیگران توصیه کنید. برای انجام این کار، باید پیوندهای وابسته ایجاد و توزیع کنید.

شما می توانید سه نوع پیوند وابسته ایجاد کنید:

 • متن
 • متن + تصویر
 • تصویر

در زیر، دستورالعمل ایجاد و به اشتراک گذاری پیوندهای وابسته در Amazon Associates را خواهید دید.

 1. به آمازون بروید و به همان حساب مرتبط با نمایه وابسته خود وارد شوید.
 2. محصولی را که می‌خواهید توصیه کنید جستجو کنید و روی آن کلیک کنید.
 3. در بالای صفحه، باید یک بنر SiteStripe را مشاهده کنید. این را گسترش دهید تا نوع پیوند وابسته ای را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید.
 4. لینک یا کد محصول را کپی و پیست کنید. سپس به وب سایت خود بروید و آن را در صفحه مربوطه به اشتراک بگذارید.

نتیجه جستجو برای محصولی برای توصیه در آمازونبنر SiteStripe در آمازون

اگر به دلیل اینکه می خواهید یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید به Amazon Associates پیوسته اید، نکات برتر ما را برای موفقیت به عنوان یک تجارت آنلاین بررسی کنید.

5. مشاهده تجزیه و تحلیل شما

تجزیه و تحلیل اینکه کدام محصولات بیشترین فروش را دارند برای هر کسی که می خواهد یک شرکت وابسته طولانی مدت آمازون موفق باشد ضروری است. خوشبختانه، مشاهده تجزیه و تحلیل شما بسیار آسان است.

شما می توانید تجزیه و تحلیل های 30 روزه خود را با اسکرول کردن در صفحه اصلی مشاهده کنید. در اینجا، نموداری را خواهید دید که کل کلیک‌ها، درآمدها و موارد دیگر را نشان می‌دهد.

تجزیه و تحلیل برای همکاران آمازون

الزامات برنامه وابسته آمازون

هنگامی که یاد گرفتید که چگونه یک شرکت وابسته به آمازون شوید و برای یک حساب ثبت نام کردید، باید برخی از الزامات ضروری را رعایت کنید.

حداقل فروش

هنگامی که در Amazon Associates ثبت نام می کنید، باید حداقل سه فروش در 180 روز انجام دهید تا حساب شما فعال بماند. اگر این آستانه را برآورده نکنید، آمازون احتمالاً حساب وابسته شما را می بندد.

مطلب مرتبط:   نحوه اشتراک گذاری تقویم در Outlook

در حالی که توصیه های مرسوم به شما می گوید قبل از ثبت نام منتظر بمانید تا مخاطبی داشته باشید، در واقع ایده خوبی است که به محض شروع هر پروژه ای که با آن شروع می کنید، ثبت نام کنید. با داشتن تجربه در دنیای واقعی، خیلی سریعتر در مورد بازاریابی وابسته خواهید آموخت.

مهلت فروش به عنوان انگیزه ای برای تبلیغ موثر و ایجاد وفاداری به برند در اوایل کار عمل می کند. حتی اگر حساب شما به دلیل نرسیدن به آستانه فروش بسته شود، همچنان می توانید بعداً برای حساب دیگری ثبت نام کنید. بنابراین، خطر حداقل است.

سلب مسئولیت پیوندهای وابسته

هنگامی که پیوندهای وابسته را به اشتراک می گذارید، باید هرجا که آنها را قرار می دهید یک سلب مسئولیت اضافه کنید. به عنوان مثال، در وب سایت خودم، پست های وبلاگ خود را با موارد زیر شروع می کنم:

*این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است. اگر از آنها خرید کنید، ممکن است کمیسیون کمی را بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت کنم.

همچنین باید ذکر کنید که در برنامه Amazon Associates در پایین صفحه وب سایت خود شرکت می کنید. علاوه بر این، ذکر این نکته که شما یک شرکت وابسته به آمازون در سیاست حفظ حریم خصوصی خود هستید نیز ایده هوشمندانه ای است.

با تبدیل شدن به یک شرکت وابسته به آمازون، درآمد خود را به حداکثر برسانید

اکنون که می دانید چگونه می توانید یک شرکت وابسته به آمازون شوید، اطلاعات ضروری مورد نیاز برای ثبت نام در یک حساب کاربری را دارید.

شما همچنین در موقعیت بهتری برای ایجاد و به اشتراک گذاری پیوندهای جذاب، همراه با درک الزامات برنامه وابسته آمازون که باید به آنها پایبند باشید، هستید. بنابراین، چرا حساب کاربری خود را ایجاد نمی کنید و فرآیند یادگیری را شروع نمی کنید؟

Please turn AdBlock off