خبر و ترفند روز

خبر و ترفند های روز را اینجا بخوانید!

چگونه از کتابخانه صوتی YouTube برای افزودن صداها به ویدیوهای خود استفاده کنید

به دنبال موسیقی و صداهای رایگان برای افزودن به ویدیوهای خود هستید؟ کتابخانه صوتی YouTube شما را تحت پوشش قرار داده است.

نکات کلیدی

  • با رفتن به YouTube Studio و انتخاب تب Audio Library به راحتی به کتابخانه صوتی YouTube دسترسی پیدا کنید. موسیقی یا جلوه های صوتی خاص را فیلتر و جستجو کنید.
  • از ویرایشگر ویدیوی YouTube برای اضافه کردن موسیقی به ویدیوهای آپلود شده خود استفاده کنید. به سادگی به YouTube Studio بروید، ویدیو را انتخاب کنید، روی ویرایشگر کلیک کنید و تب Music را انتخاب کنید.
  • مطمئن شوید که نوع مجوز فایل‌های صوتی موجود در کتابخانه را بررسی کنید تا مشخص شود که آیا به ذکر منبع نیاز است یا خیر. از فروش یا تغییر صدا برای جلوگیری از اخطارهای مربوط به حق نسخه برداری و کاهش درآمد خودداری کنید.

YouTube بارگیری موسیقی و صداها را از کتابخانه صوتی خود و استفاده از آن در هر نرم افزار ویرایش ویدیویی را برای هر کسی که دارای حساب YouTube است آسان کرده است. شما همچنین می توانید از موسیقی برای گوش دادن شخصی خود استفاده کنید. در اینجا نحوه استفاده از کتابخانه صوتی YouTube و شرایط لازم برای این کار آورده شده است.

نحوه استفاده از کتابخانه صوتی YouTube

استفاده از کتابخانه صوتی YouTube نسبتاً ساده است و شما چند گزینه برای نحوه و زمان استفاده از آن دارید.

نحوه اضافه کردن صداها قبل از آپلود ویدیو

برای پیدا کردن کتابخانه صوتی، باید از صفحه اصلی YouTube شروع کنید و روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. در منوی کشویی روی YouTube Studio کلیک کنید. در صفحه بعدی گزینه های زیادی را در نوار ابزار سمت چپ مشاهده خواهید کرد – کتابخانه صوتی را انتخاب کنید.

مطلب مرتبط:   چگونه از Netflix در تلویزیون هوشمند خود خارج شوید

برگه کتابخانه صوتی YouTube در YouTube Studio

از آنجا، کتابخانه صوتی باز خواهد شد. تب اول شامل تمام موسیقی و تب دوم دارای جلوه های صوتی است. تب سوم جایی است که می توانید با کلیک بر روی نماد ستاره در کنار هر فایل صوتی که می خواهید ذخیره کنید، شروع به تشکیل یک کتابخانه مورد علاقه کنید.

برگه موسیقی کتابخانه صوتی YouTube با گزینه دانلود باز می شود

اگر روی نماد فلش دایره ای در کنار آهنگ کلیک کنید، می توانید قبل از دانلود آهنگ به آن گوش دهید. در صورت تمایل به دانلود فایل صوتی، در سمت راست آهنگ، بر روی دانلود کلیک کنید. به صورت یک فایل MP3 دانلود می شود که به راحتی می توان آن را آپلود کرد و به هر نرم افزار ویرایش ویدیو اضافه کرد.

گزینه جستجو و فیلتر کتابخانه صوتی YouTube باز می شود

همچنین می‌توانید کتابخانه صوتی را جستجو و فیلتر کنید اگر مورد خاصی به دنبال آن هستید. به عنوان مثال، می توانید بر اساس خلق و خوی فیلتر کنید یا یک گروه را جستجو کنید. همچنین می‌توانید صدا را بر اساس نیاز به ذکر منبع فیلتر کنید. به سادگی روی Search یا Filter Library کلیک کنید و مسیری را که می خواهید با جستجوی خود طی کنید انتخاب کنید.

نحوه اضافه کردن موسیقی پس از آپلود ویدیو

اگر قبلاً ویدیویی را در YouTube آپلود کرده‌اید، به این معنی نیست که شانس خود را برای اضافه کردن موسیقی به آن از دست داده‌اید. برای این کار می توانید از ویرایشگر ویدیوی YouTube استفاده کنید.

ویرایشگر ویدیوی YouTube Studio باز است

روی Content در نوار ابزار سمت چپ در YouTube Studio کلیک کنید و سپس نماد جزئیات را در ویدیویی که می‌خواهید صدا به آن اضافه کنید انتخاب کنید. از آنجا روی Editor در نوار ابزار سمت چپ کلیک کنید. گزینه Audio سومین لیست ویرایش هایی است که می توانید انجام دهید.

مطلب مرتبط:   چگونه اولین ویدیوی YouTube خود را بسازید: راهنمای گام به گام

ویرایشگر ویدیوی YouTube Studio با آهنگ در جدول زمانی باز می شود

وقتی روی Audio کلیک می کنید، تب Music و گزینه Search and Filter را می بینید. به سادگی آهنگی را که می خواهید استفاده کنید پیدا کنید، روی افزودن کلیک کنید و آهنگ را در موقعیت مناسب در ویدیو تنظیم کنید. وقتی کارتان تمام شد، ذخیره را بزنید.

الزامات استفاده از کتابخانه صوتی YouTube

یکی از بزرگترین الزاماتی که هنگام استفاده از کتابخانه صوتی YouTube باید به آن توجه کنید این است که آیا ذکر منبع لازم است یا خیر. برای دانستن اینکه آیا نیاز به اعتبار دادن به هنرمند دارید، کافی است به سمت راست آهنگ تحت مجوز نوع نگاه کنید.

اگر نماد CC وجود دارد، به این معنی است که آهنگ دارای مجوز Creative Commons است. اگر نماد YouTube را می بینید، به این معنی است که هیچ منبعی لازم نیست. با این حال، هنگامی که نشانگر خود را روی نماد قرار می دهید، می توانید دقیقاً آنچه را که از شما خواسته می شود بخوانید.

گزینه‌های ارجاع کتابخانه صوتی YouTube

علاوه بر این، شما مجاز به فروش یا ایجاد تغییرات در صدا یا ادعای ادعای موسیقی یا صدا به عنوان متعلق به خودتان نیستید. اگر خط‌مشی‌های کتابخانه صوتی YouTube را نقض کنید، ممکن است اخطار حق نسخه‌برداری دریافت کنید یا دریافت کنید که پول از ویدیو خارج شده است.

چرا باید از کتابخانه صوتی YouTube استفاده کنید؟

استفاده از کتابخانه صوتی YouTube مزایای بسیاری دارد. اگر به تازگی شروع به ساخت ویدیو کرده اید یا نیاز به دسترسی یکباره به موسیقی و صداهای بدون حق امتیاز دارید، به احتمال زیاد، نمی خواهید هزینه زیادی برای آن بپردازید. استفاده از کتابخانه صوتی YouTube کاملا رایگان است، به این معنی که پول را در جیب خود نگه دارید.

مطلب مرتبط:   10 اولین کاری که باید با Xbox Series X خود انجام دهید

علاوه بر این، ترس از استفاده از موسیقی یا صداها در یک ویدیو و اینکه باعث نقض حق نسخه‌برداری شود، وجود دارد. در این صورت، ویدیوی شما از درآمد خارج می شود. با این حال، از آنجایی که مجوز برای کتابخانه صوتی YouTube رایگان است، تا زمانی که در صورت لزوم اعتبار کامل را ارائه کنید، لازم نیست نگران اخطارهای حق نسخه برداری باشید.

از موسیقی و صداهای رایگان YouTube استفاده کنید

کتابخانه صوتی YouTube دارای مجموعه وسیعی از موسیقی و صداها است. این برای هرکسی که نیاز به اضافه کردن موسیقی یا صدا به ویدیوهای YouTube خود دارد یا صرفاً موسیقی رایگان برای گوش دادن خود می‌خواهد، عالی است. فقط مطمئن شوید که مراقب خط‌مشی‌های YouTube باشید.