خبر و ترفند روز

خبر و ترفند های روز را اینجا بخوانید!

ویندوز اکنون یک برنامه برای آیفون، آیپد، مک و رایانه های شخصی است

حتی اگر در گوشی هوشمند، تبلت یا مرورگر وب هستید از ویندوز استفاده کنید.

نکات کلیدی

  • مایکروسافت یک برنامه جدید ویندوز را معرفی کرده است که به کاربران امکان می دهد از هر دستگاهی که به اینترنت متصل است به ویندوز 365، دسکتاپ مجازی Azure و رایانه های شخصی از راه دور متصل شوند.
  • برنامه Windows به عنوان یک مرکز برای سرویس‌های مجازی‌سازی دسکتاپ و برنامه‌های مایکروسافت عمل می‌کند، مشابه اینکه برنامه Microsoft 365 دروازه‌ای به برنامه‌های بهره‌وری است.
  • این برنامه برای پیش‌نمایش در ویندوز، macOS، iOS، iPadOS و مرورگرهای وب در دسترس است و می‌توانید از طریق مرورگر وب به آن دسترسی داشته باشید یا از فروشگاه مایکروسافت یا TestFlight نصب کنید. در حال حاضر به یک حساب تجاری یا تحصیلی مایکروسافت نیاز دارد که در آینده در Android در دسترس خواهد بود.

در رویداد Ignite 2023، مایکروسافت اپلیکیشن ویندوز را برای آیفون، آیپد، مک و رایانه شخصی معرفی کرد. این اپلیکیشن با نام ساده به کاربران اجازه می‌دهد تا از هر کجا با اتصال اینترنت به ویندوز 365، دسکتاپ مجازی Azure، Microsoft Dev Box و رایانه‌های شخصی راه دور متصل شوند. این برنامه اکنون برای پیش نمایش عمومی در دسترس است.

ویندوز اکنون یک برنامه دسکتاپ از راه دور برای سایر دستگاه ها است

برنامه ویندوز

Windows App طوری طراحی شده است که به کاربران اجازه می دهد از طریق ابزارهای مختلف در دستگاه های مختلف به سیستم عامل مایکروسافت دسترسی داشته باشند. Windows App مرکزی برای خدمات مجازی سازی دسکتاپ و برنامه های مایکروسافت مانند Azure Virtual Desktop، Windows 365 و Remote Desktop Services است. می توانید به این فکر کنید که چگونه برنامه مایکروسافت 365 دروازه ورود به همه برنامه های بهره وری شما مانند Word، Excel و PowerPoint است.

مطلب مرتبط:   مایکروسافت به زودی ابزارک های شخص ثالث را در ویندوز 11 مجاز می کند

برنامه Windows در Preview برای Windows، macOS، iOS و iPadOS و مرورگرهای وب در دسترس است. قبل از خروج از Preview، برنامه ممکن است دستخوش چندین تغییر شود تا نسخه بهتری از خود شود و به کاربران خدمات بهتری ارائه دهد. در زمان نوشتن، این برنامه در اندروید در دسترس نیست، اما ممکن است در آینده تغییر کند.

نحوه استفاده از برنامه ویندوز برای اتصال به سیستم ویندوز از راه دور

مایکروسافت سیستم عامل هایی را که می توانید برنامه ویندوز را روی آنها اجرا کنید مشخص کرده است. اما از آنجایی که می‌توانید آن را از طریق یک مرورگر وب باز کنید، می‌توانید برنامه Windows را از هر کجا باز کنید، تا زمانی که دستگاه بتواند یک مرورگر وب مدرن را اجرا کند.

برای باز کردن برنامه Windows در یک مرورگر وب، از windows.cloud.microsoft دیدن کنید. می‌توانید برنامه Windows را از فروشگاه مایکروسافت برای دستگاه‌های Windows یا TestFlight برای دستگاه‌های Apple نصب کنید. در حال حاضر، فقط می توانید با یک حساب تجاری یا تحصیلی Microsoft وارد شوید. مستندات برنامه Windows نحوه اتصال شما به دستگاه های مختلف را شرح می دهد.

Microsoft-Store

پس از نصب برنامه در دستگاه خود، اولین اقدام این است که با استفاده از حساب کاری، تحصیلی یا شخصی خود وارد برنامه شوید. توجه به این نکته مهم است که باید از حساب مرتبط با تمام رایانه های شخصی مجازی که می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید استفاده کنید.

شما نیازی به نصب نرم افزار دیگری ندارید. اما مهم نیست از چه دستگاهی استفاده می کنید، برنامه Windows به شما امکان می دهد از امکانات جانبی و ویژگی های دستگاه محلی استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید از چندین مانیتور، وب کم، صدا، دستگاه های ذخیره سازی و اتصالات چاپگر با سیستم ویندوز از راه دور استفاده کنید. این برنامه همچنین از وضوح نمایش سفارشی، وضوح صفحه نمایش پویا و مقیاس بندی پشتیبانی می کند.

مطلب مرتبط:   نحوه رفع «میزبان راه‌اندازی مدرن» که باعث استفاده زیاد از CPU در ویندوز می‌شود

شروع کار با برنامه ویندوز

کار بر روی یک سیستم عامل ویندوز مجازی از هر نقطه یک پیشرفت طبیعی برای نیروی کار سیار است. هنگامی که بتوانید از طریق ابر به ابزارها و پلتفرم های قدرتمند مایکروسافت دسترسی داشته باشید، برنامه Windows می تواند چیزی بهتر از اتصال دسکتاپ از راه دور باشد.