خبر و ترفند روز

خبر و ترفند های روز را اینجا بخوانید!

نحوه تعامل با مشترکین: راهنمای تولیدکنندگان محتوای جدید

اگر یک خالق جدید یا تأثیرگذار مشتاق هستید، باید پویایی قدرت و روابط فرااجتماعی را درک کنید تا شما و بینندگانتان را ایمن نگه دارید.

اگر یک تولید کننده محتوای جدید هستید یا می خواهید یک تأثیرگذار شوید، ممکن است از خود بپرسید که چگونه با مشترکین و طرفداران آینده رفتار کنید. آیا ارتباط با طرفداران و حتی ایجاد دوستی با آنها اشکالی ندارد؟

همانطور که در مورد هوش اجتماعی بیشتر می آموزیم، بسیاری از ما متوجه شده ایم که حتی اگر افراد با بهترین نیت با دیگران تعامل داشته باشند، گاهی اوقات اعمال آنها می تواند مضر باشد. همراه با مشکلات یک رابطه انحصاری آنلاین، و همچنین پویایی قدرتی که با تأثیرگذار بودن همراه است، همه چیز می تواند بسیار دشوار شود.

ما در مورد عوارض تعامل با مشترکین خود صحبت خواهیم کرد و به شما کمک می کنیم کد شخصی خود را برای نحوه رفتار آنلاین خود ایجاد کنید.

خطر روابط فرا اجتماعی

در سال‌های اخیر گفتمان‌های زیادی در مورد چگونگی جلوگیری از قرار گرفتن در یک رابطه فرااجتماعی به عنوان بیننده وجود داشته است. ما می دانیم که تأثیرگذاران در YouTube و TikTok دوستان ما نیستند و رفتار با آنها به دلایل مختلف مشکل ساز است.

اینفلوئنسرها معمولاً به عنوان قربانیان روابط فرااجتماعی دیده می‌شوند، معمولاً پس از تعقیب یا آزار یک طرفدار. اما برعکسش چطور؟ آیا بینندگان هم می توانند قربانی شوند؟

پاسخ کوتاه بله است، اگر سازنده آن را تشویق کند. چیزهایی مانند ارسال پیام خصوصی به بینندگان یا “بازی کردن موارد دلخواه” می تواند باعث ایجاد احساسات فرااجتماعی در بینندگان نسبت به شما شود.

درک دینامیک اینفلوئنسر/فن قدرت

به عنوان یک خالق، مهم است که از قدرتی که دارید آگاه باشید. اگرچه احتمالاً خود را فردی معمولی می بینید که اتفاقاً به اشتراک گذاری محتوا به صورت آنلاین علاقه دارد، همیشه این احتمال وجود دارد که حداقل یک نفر (یا بسیاری از افراد) واقعاً شما را تحسین کنند.

به اینفلوئنسر یا خالق مورد علاقه خود فکر کنید. تصور کنید اگر روزی یک DM از آنها دریافت کنید چه احساسی خواهید داشت. ممکن است شوکه یا گیج شوید، اما به احتمال زیاد خوشحال خواهید شد.

حالا تصور کنید که خالق مورد علاقه شما چیزی از شما خواسته است. شاید آنها فقط می خواهند چت تصویری داشته باشند یا نظر شما را در مورد ویدیوی بعدی خود بخواهند. اما اگر آنها بخواهند شخصاً ملاقات کنند، مقداری پول قرض کنند یا به مدت یک هفته روی مبل شما سقوط کنند، چه؟ آیا شما آن را انجام می دهید؟

مطلب مرتبط:   نحوه یافتن و عضویت در گروه ها یا انجمن ها در لینکدین

اگر می خواهید خجالت نکشید. افراد زیادی هستند که به خالق مورد علاقه خود کمک می کنند. اما حالا تصور کنید که شما خالق مورد علاقه کسی هستید. آیا می توانید قدرتی را که ممکن است در اختیار داشته باشید تشخیص دهید؟

به عنوان یک خالق، این شما هستید که باید پویایی قدرت را بپذیرید و سعی کنید از آن سوء استفاده نکنید. پویایی قدرت می تواند ایجاد یک رابطه سالم با بیننده را برای شما دشوار کند زیرا همیشه در یک مزیت خواهید بود. استثنا از این قاعده زمانی است که بیننده خود سازنده محتوا باشد.

چگونه کد رفتار شخصی خود را به عنوان خالق ایجاد کنید

اینفلوئنسر بلوند با ژاکت صورتی در مقابل کیا استینگر

وقت آن رسیده است که هم از دانش خود در مورد روابط فرااجتماعی و هم از پویایی قدرت تأثیرگذار/طرفدار استفاده کنید تا مجموعه قوانین خود را برای رفتار با بینندگان شکل دهید.

تصمیم بگیرید که محتوای شما برای چه کسی است

حتی اگر در مورد محتوای NSFW یا بزرگسالان در پلتفرم خود صحبت نمی کنید، مگر اینکه محتوای شما به طور خاص برای کودکان ایجاد شده باشد، باید آن را به عنوان “برای کودکان در نظر گرفته نشده” یا چیزی مشابه علامت گذاری کنید.

اگر برای بچه‌ها محتوا تولید می‌کنید، هر چیزی در کانال شما باید ۱۰۰٪ برای کودکان با دستورالعمل‌های سخت‌گیرانه ایمن باشد. این شامل نه تنها محتوای شما، بلکه بخش نظرات شما (در صورت وجود)، هر کانال دیگری که به آن پیوند می دهید، و غیره می شود. YouTube for Kids و اینکه چگونه پلتفرم اقدامات استراتژیک برای محافظت از کودکان انجام داد را در نظر بگیرید.

این به همه ما بستگی دارد، نه فقط والدین و مراقبان، که از کودکان آنلاین محافظت کنیم. به طور خلاصه، محتوای شما یا برای کودکان است یا نیست. بر این اساس کانال خود را برندسازی کنید.

قوانین ایجاد کنید

برای شما مهم است که قوانینی را در اوایل ایجاد کنید تا به شما کمک کند تا در مورد نوع تأثیرگذار بودن خود تصمیم بگیرید. زمانی که در موقعیت سختی قرار می گیرید و مطمئن نیستید که چگونه عمل کنید، قوانین می توانند به شما کمک کنند.

مطلب مرتبط:   BetterSleep در مقابل Sleep Monitor: کدام برنامه Sleep Tracker برای شما بهترین است؟

در اینجا چند ایده برای قوانینی وجود دارد که می توانید به عنوان خالق از آنها پیروی کنید:

  • من DM را با بینندگانم رد و بدل نمی کنم مگر اینکه خودشان خالق باشند و این برای اهداف شبکه ای باشد.
  • من DM را با خردسالان مبادله نمی کنم.
  • من هر خردسالی را که با محتوای من درگیر شوند مسدود خواهم کرد.
  • من هر بیننده ای را که رفتارهای فرااجتماعی نشان می دهند مسدود خواهم کرد.
  • هر بیننده ای را که نظراتشان باعث ناراحتی من شود را مسدود می کنم.

ایجاد مرزها

مردی که خودش را بلاگ می کند

برخی از سازندگان با به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی مشکلی ندارند. سایر سازندگان چیزها را کاملا حرفه ای نگه می دارند. در نهایت، سازندگانی وجود دارند که می‌خواهند خصوصی باشند، اما در نهایت به مرور زمان جزئیات شخصی را به اشتراک می‌گذارند. گاهی اوقات آنها از طرف طرفداران فشار می آورند یا احساس می کنند “چیزی بیشتر” به بینندگان خود مدیون هستند.

موضوعاتی را انتخاب کنید که کاملاً خارج از محدودیت هستند (خانواده، شغل روزانه، شریک زندگی و غیره)، و عادت کنید قبل از اینکه زیاده روی کنید، جلوی خود را بگیرید. به این فکر کنید که می خواهید در مورد مواردی مانند نام، موقعیت جغرافیایی، سن و غیره چقدر خصوصی باشید. آیا نام شما خوب است اما نام خانوادگی شما ممنوع است؟ ایالت شما خوب است اما شهر شما راز است؟

همچنین، به بستن DM های خود فکر کنید تا کمتر در دسترس طرفداران قرار بگیرید.

اجازه دهید بینندگان خود بدانند که شما پاسخ نخواهید داد

در گذشته، اینفلوئنسرهایی که به نظرات یا پیامک‌ها پاسخ نمی‌دادند، گاهی اوقات به‌عنوان خود مهم تلقی می‌شدند، اما قطعاً دیگر اینطور نیست. بیشتر بینندگان متوجه می شوند و به این موضوع احترام می گذارند که سازندگان مورد علاقه شان به مرزهایی نیاز دارند.

با این حال، اگر احساس می کنید نیاز به اطلاع رسانی به بینندگان خود دارید، این تماس شماست. می توانید ذکر کنید که در حالی که به نظرات پاسخ نمی دهید، به طور مرتب آنها را می خوانید و از آنها قدردانی می کنید. اگر از شما سوال شد که چرا به موضوع خاصی اشاره نمی کنید، می توانید به سادگی از بینندگان خود به خاطر احترام به حریم خصوصی شما تشکر کنید و ادامه دهید.

مطلب مرتبط:   چگونه سلامت خود را با ابزارهای دیجیتال در کمتر از 10 دقیقه در روز بهبود بخشید

نحوه تعامل ایمن با بینندگان

زنی در حال خندیدن در حین برقراری تماس تصویری با لپ تاپ

بسیاری از اینفلوئنسرها می‌خواهند با طرفداران خود درگیر شوند، که اگر بهترین علایق آنها را در ذهن داشته باشید، کاملاً مشکلی نیست. یکی از بهترین چیزها در مورد ایجاد محتوا به صورت آنلاین این است که می توانید جامعه ای از افراد همفکر ایجاد کنید. هنگامی که Discord به طور ایمن استفاده می شود، یکی از بهترین مکان ها برای تعامل معنادار با طرفداران است.

بهترین راه برای تعامل ایمن با طرفدارانتان این است که همه چیز را عمومی نگه دارید. به نظرات به صورت عمومی پاسخ دهید، بخش نظرات را در YouTube دوست داشته باشید و از ارسال پیامک اجتناب کنید. مکالمات معناداری در تاپیک های عمومی در Discord یا Twitter داشته باشید.

اگر شخصی برای شما DM خوبی ارسال کرد، می‌توانید از آن اسکرین‌شات بگیرید و به عنوان یک توییت عمومی به آن پاسخ دهید و بگویید که روز شما را ساخته است. فقط مطمئن شوید که نام، عکس و سایر اطلاعات شناسایی آنها را برای ناشناس بودن محو کنید.

راه دیگر برای تعامل ایمن با بینندگان این است که مکالمه را در سطح سطح نگه دارید. اگر می‌خواهید به DM پاسخ دهید، آن را سبک و معمولی نگه دارید. به یاد داشته باشید که ارسال پیام خصوصی به یک بیننده ممکن است آنها را تشویق کند که به پاسخگویی ادامه دهند، به خصوص اگر اجازه دهید مکالمه در آب های عمیق فرو رود.

پاسخ دادن به پیام‌های پیامکی همچنین می‌تواند باعث شود بینندگان احساس کنند که «رفتار ویژه‌ای» دریافت می‌کنند، که باعث ایجاد یا عمیق‌تر شدن احساسات فرااجتماعی آن‌ها نسبت به شما می‌شود.

خود و بینندگانتان را ایمن نگه دارید

اگر بخواهید به عنوان یک سازنده محتوا با بینندگان خود ارتباط برقرار کنید کاملاً قابل درک است. با این حال، باید سیستمی برای به حداقل رساندن احساسات فرااجتماعی داشته باشید، اطمینان حاصل کنید که از خردسالان محافظت می‌شود، و از اشتراک‌گذاری بیشتر از آنچه احساس راحتی می‌کنید جلوگیری کنید.

سعی کنید از طریق Discord به طور عمومی با بینندگان خود ارتباط برقرار کنید و از ارسال پیامک اجتناب کنید، مگر اینکه فرستنده خود سازنده محتوا باشد. با داشتن قوانینی، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که هر کسی که با کانال شما تعامل دارد، تجربه ای امن و لذت‌بخش دارد.

Please turn AdBlock off