خبر و ترفند روز

خبر و ترفند های روز را اینجا بخوانید!

نحوه استفاده از Arrow Player برای دسترسی به رونویسی فیلم

ویژگی رونوشت دنبال کردن دیالوگ ها یا پیمایش به صحنه های خاص را آسان تر می کند.

در عصری که هر ثانیه اهمیت دارد، ویژگی‌های رونویسی بازیکن Arrow در چشم‌انداز تماشای فیلم، بازی را تغییر می‌دهد. Arrow Player با جستجوی شهودی، دیالوگ‌های دارای مهر زمان، و پیمایش آسان اسکریپت، فقط یک پخش کننده رسانه نیست – این ابزاری است که می‌تواند نحوه تجربه، مطالعه و لذت بردن از فیلم‌ها را تغییر دهد.

ویژگی رونوشت بازیکن Arrow چیست؟

ویژگی رونوشت پخش‌کننده Arrow به شما امکان می‌دهد به رونوشت کامل یک فیلم در پلتفرم پخش دسترسی داشته باشید. این با زیرنویس ها متفاوت است زیرا رونوشت یک رونویسی کامل را به جای زیرنویس های هم زمان ارائه می دهد.

رونوشت همچنین قابل جستجو، دارای مهر زمانی است و شامل قابلیت پیمایش به صحنه های خاص است.

می توانید از نوار جستجو برای جستجوی خطوط خاص استفاده کنید و شما را به آن نقطه در رونویسی می برد. اگر می خواهید صحنه را مشاهده کنید، به سادگی روی دیالوگ موجود در اسکریپت کلیک کنید. خطوط نیز همه دارای مهر زمان هستند. اگر در حال مطالعه یک فیلم، نقل قول از فیلم یا یادداشت برداری برای خود هستید، این کار مفید است. شما می خواهید این راهنمای کامل را در مورد اینکه Arrow Player درباره چیست (محل آرامش برای عاشقان کلاسیک فرقه) بخوانید، بنابراین تعداد زیادی فیلم نمادین وجود دارد که می توانید از این طریق با جزئیات مطالعه کنید.

البته، اگر بخواهید، می‌توانید کلید زمان را روی متن خود خاموش کنید. با کلیک بر روی هر دیالوگ خاصی در فیلمنامه شما را دقیقا به همان نقطه در فیلم می برد. همچنین می توانید برای بازگشت به صحنه ای که در ابتدا مشاهده می کردید، بر روی بازگشت به زمان فعلی کلیک کنید. بنابراین می‌توانید به راحتی مرور کنید و چیزی را که از دست داده‌اید بازنویسی کنید و سپس به نقطه اصلی بازگردید.

مطلب مرتبط:   نحوه تغییر کیفیت ویدیو در دیزنی +

نحوه استفاده از ویژگی رونویسی بازیکن Arrow

در اینجا یک گام به گام ساده برای شروع کار با ویژگی‌های رونویسی Arrow آورده شده است.

  1. وارد Arrow Player شوید و فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  2. هنگامی که در فیلم هستید، به گوشه سمت راست پایین صفحه پخش نگاه کنید. آیکون هایی برای زیرنویس ها و تنظیمات در میان چند مورد دیگر مشاهده خواهید کرد. روی نماد Transcript کلیک کنید.
  3. متن فیلم در سمت راست ظاهر می شود.
  4. از ویژگی‌های مختلف در اینجا استفاده کنید، به نقطه خاصی از فیلم بپرید، دیالوگ‌های خاصی را جستجو کنید یا به سادگی آن‌طور که می‌خواهید دنبال کنید.

صفحه اصلی پیکاننماد رونویسیرونویسی در سمت راست پخش کننده فیلم پیکان

به راحتی رونوشت یک فیلم را با پخش کننده پیکان پیدا کنید

با دیالوگ‌های قابل جستجو، اسکریپت‌های دارای مهر زمانی، و پیمایش آسان در فیلمنامه، Arrow Player به بازی رونویسی می‌پردازد.

از آن برای مشاهده مجدد صحنه مورد علاقه، تجزیه و تحلیل دیالوگ های فیلم برای اهداف آکادمیک یا به سادگی لذت بردن از فیلم خود با یک متن قابل دسترس استفاده کنید.