خبر و ترفند روز

خبر و ترفند های روز را اینجا بخوانید!

دوربین Aqara E1 دارای مشخصات چشمگیر و ویدیوی امن HomeKit اپل است.

این دوربین داخلی ارزان قیمت با تمام پلتفرم های اصلی خانه هوشمند کار می کند.

نکات کلیدی

  • دوربین Aqara E1 وضوح 2K، دید در شب و ارتباط دو طرفه را ارائه می‌دهد که آن را به گزینه‌ای پر از ویژگی و مقرون به صرفه برای امنیت خانه تبدیل می‌کند.
  • برخلاف سایر دوربین‌های داخلی، Aqara Camera E1 فضای ذخیره‌سازی ابری رمزگذاری‌شده رایگان و گزینه‌ای برای ذخیره ویدیوها به صورت محلی با کارت microSD یا NAS سازگار را فراهم می‌کند.
  • با پشتیبانی از HomeKit Secure Video و سازگاری با Amazon Alexa، Google Home و Apple HomeKit، دوربین Aqara Camera E1 یک انتخاب همه کاره و مقرون به صرفه است.

استفاده از دوربین های امنیتی به عنوان بخشی از یک سیستم خانه هوشمند بزرگتر همچنان آسان تر می شود. و اگر به دنبال گزینه‌ای پر از ویژگی‌ها هستید که به ضرر شما نباشد، Aqara از یک انتخاب عالی در دوربین E1 رونمایی کرده است.

دوربین Aqara E1: رزولوشن 2K و ویدیوی امن HomeKit

دوربین آکارا e1 pan tilt

Aqara دوربین E1 را معرفی کرد که یک دوربین داخلی با قیمت مناسب 60 دلار است. می توانید دوربین Aqara E1 را از آمازون سفارش دهید.

همانطور که در بیانیه مطبوعاتی Aqara ذکر شده است، دوربین او تعداد زیادی ویژگی عالی را برای کمک به مراقبت از خانه شما ارائه می دهد.

همراه با رزولوشن 2K، دوربین پان/تیلت می‌تواند با یک دوربین یک نگاه 360 درجه به مکان ارائه دهد. همچنین دید در شب و ارتباط دو طرفه را با استفاده از برنامه همراه Aqara ارائه می دهد.

می توانید هشدارهای هوشمند پردازش شده روی دستگاه را دریافت کنید که به شما می گوید چه زمانی یک شخص شناسایی می شود. این برنامه می‌تواند رویدادهای حرکتی را به‌طور خودکار فیلتر کند، و همچنین می‌توانید هنگام شناسایی شخصی، شروع به ضبط کنید یا یک اتوماسیون را راه‌اندازی کنید.

مطلب مرتبط:   چرا ممکن است اشتراک اپ استور شما بدون هشدار افزایش یابد؟

برخلاف سایر دوربین‌های داخلی، راه‌های مختلفی برای ذخیره ویدیو بدون پرداخت هزینه اضافی برای اشتراک وجود دارد. بیست و چهار ساعت فضای ذخیره سازی ابری رمزگذاری شده به صورت رایگان ارائه می شود. همچنین می‌توانید تا 512 گیگابایت ویدیو را به صورت محلی با درگاه کارت microSD دوربین ذخیره کنید. ویدیوهای ذخیره شده محلی را می توان در NAS سازگار نیز پشتیبان گیری کرد.

حالت حریم خصوصی خودکار لنز را چرخانده و دوربین را غیرفعال می کند. ضبط صدا از میکروفون را می توان به صورت دستی یا با استفاده از اتوماسیون غیرفعال کرد.

رمزگذاری انتها به انتها با ویدیوی امن هوم کیت اپل

سازگاری دوربین e1 aqara

دوربین E1 را می توان با Amazon Alexa، Google Home و Apple HomeKit استفاده کرد. اما یک امتیاز خوب برای طرفداران اپل وجود دارد – پشتیبانی از HomeKit Secure Video.

چندین مزیت HomeKit Secure Video وجود دارد. فیلم به صورت سرتاسر رمزگذاری شده است و از فضای ذخیره سازی iCloud+ موجود شما استفاده می کند. همچنین می‌توانید اعلان‌ها را سفارشی کنید و حتی از قابلیت تشخیص چهره برای نشان دادن دقیقاً چه کسانی را دوربین می‌بیند، استفاده کنید.

فقط لازم به ذکر است، نقطه ضعف HomeKit Secure Video این است که تنها از وضوح 1080p پشتیبانی می کند.

دوربین داخلی Aqara آرامش خاطر را با هزینه کم فراهم می کند

مهم نیست که از چه پلت فرم خانه هوشمندی استفاده می کنید، دوربین Aqara Camera E1 مجموعه ای عالی از ویژگی ها را در یک بسته ارزان قیمت ارائه می دهد. پشتیبانی از HomeKit Secure Video برای کاربران Apple HomeKit نیز برجسته است.

مطلب مرتبط:   چگونه Wyze را با دو برابر کردن قیمت خدمات مانیتورینگ خانه خود شکست دهیم