خبر و ترفند روز

خبر و ترفند های روز را اینجا بخوانید!

بهترین پرینترهای سه بعدی زیر 500 دلار در سال 2019

آیا به دنبال چاپگر سه بعدی مقرون به صرفه هستید؟ در اینجا بهترین پرینترهای سه بعدی زیر 500 دلار وجود دارد تا به شما کمک کند بهترین چاپگر را برای نیازهای خود پیدا کنید.

تا همین اواخر یافتن یک چاپگر سه بعدی مناسب با قیمت کمتر از 500 دلار تقریبا غیرممکن بود. خوشبختانه اکنون چند گزینه در دسترس است که برای علاقه مندان و مشاغل کوچک به طور یکسان مناسب است. در حالی که در گذشته می‌توانستید یکی را با قیمت کمتر از 500 دلار پیدا کنید، اکثر آنها فقط یک حقه بودند، در حالی که اکنون می‌توانید کیت‌های بسیار جدی‌تری را با قیمت بسیار مناسب‌تر پیدا کنید.

پرینترهای سه بعدی برای هنرمندانی که به دنبال تبدیل هنر دیجیتال خود به شکل مادی هستند، یا حتی کسانی که به دنبال راه اندازی کسب و کارهای کوچک خود هستند، عالی هستند. در حالی که هنر استاد پرینت سه بعدی ممکن است کمی طول بکشد، خوشبختانه آموزش های زیادی وجود دارد که به شما در شروع کار کمک می کند. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که چاپگر سه بعدی مناسب زیر 500 دلار را برای خود پیدا کنید.

در اینجا تعدادی از بهترین پرینترهای سه بعدی ارزان قیمت موجود امروزی آورده شده است.

1. LOTMAXX Shark V3

  • نام تجاری: LOTMAXX

مدتی از معرفی آن‌ها می‌گذرد، اما پرینترهای سه‌بعدی هنوز مانند چیزی خارج از داستان علمی تخیلی هستند. آنها نیز همیشه بهتر می شوند. مدل‌های جدیدتر باعث می‌شوند واحدهایی که چند سال پیش ما را تحت تأثیر قرار داده‌اند، چیزی خارج از عصر حجر به نظر برسند.

اگر به پرینت سه بعدی علاقه دارید، هرگز زمان بهتری برای شروع وجود نداشته است. آنها نه تنها بهتر از همیشه هستند، بلکه قیمت ها نیز کاهش می یابد. شما هنوز هم می توانید پول زیادی را برای چاپگر سه بعدی خرج کنید، اما همچنین می توانید مدل های باکیفیت نسبتا ارزانی داشته باشید.

بهترین چاپگر سه بعدی زیر 500 دلار: ANYCUBIC Chiron

به عنوان بزرگترین مدل در این لیست، اگر برنامه های بزرگی دارید، این بهترین چاپگر سه بعدی در این رنج قیمت است. به طور خاص، ANYCUBIC Chiron در حداکثر اندازه 15.75 x 15.75 x 17.72 اینچ چاپ می کند. این به شما فضایی برای ساختن های جدی می دهد.

این مدل همچنین با توجه به قیمتی که دارد، با صفحه نمایش لمسی TFT داخلی، تشخیص رشته و رزومه چاپ خودکار در صورت از دست دادن انرژی، به طور شگفت انگیزی از امکانات کامل برخوردار است. همچنین می‌تواند با استفاده از طیف وسیعی از رشته‌ها، با پشتیبانی از PLA، ABS، HIPS، Wood و TPU چاپ کند.

مطلب مرتبط:   نحوه رفع Z-banding در پرینت های سه بعدی

بهترین چاپگر سه بعدی کوچک زیر 500 دلار: Monoprice Voxel Adventurer

Monoprice به فروش محصولات باکیفیت با قیمت های پایین معروف است و چاپگرهای سه بعدی آن نیز از این قاعده مستثنی نیستند. Monoprice Voxel Adventurer دارای ویژگی‌های موجود در چاپگرهایی است که با قیمت بسیار بالاتری به فروش می‌رسند. حتی کالیبره شده و آماده چاپ از جعبه می رسد.

صفحه ساخت منعطف گرم شده، برداشتن مدل شما را پس از اتمام کار آسان می کند. همچنین نیازی نیست که زیاد منتظر بمانید زیرا Voxel دارای سرعت چاپ تا 60 میلی متر در ثانیه است. در نهایت، یک نازل تغییر سریع نیز دارد که به شما امکان می دهد نازل ها را در چند ثانیه عوض کنید، برخلاف 20 دقیقه ای که ممکن است با چاپگرهای دیگر طول بکشد.

بهترین چاپگر سه بعدی رزینی زیر 500 دلار: ELEGOO Mars

به عنوان تنها چاپگر سه بعدی رزینی (همچنین به عنوان چاپگرهای SLA شناخته می شود) در این لیست، ELEGOO Mars ممکن است تعجب آور باشد که در اینجا گنجانده شده است. این نوع چاپگر معمولاً به دلیل گران‌تر بودن از چاپگرهای فیلامنتی (همچنین به عنوان FDM شناخته می‌شود) که بقیه این لیست را تشکیل می‌دهند، معروف است. این یکی دیگر از نشانه‌های کاهش قیمت‌ها در کل است.

این چاپگر سه بعدی نه تنها می تواند مدل هایی با جزئیات خوب ایجاد کند، بلکه استفاده از آن تا حدودی راحت تر از بسیاری از مدل های دیگر در این لیست است. تنظیمات کمتری برای تنظیم وجود دارد که تأثیری بر محصول نهایی دارد، که برای مبتدیان خوب است.

بهترین چاپگر سه بعدی زیر 300 دلار: ANYCUBIC Mega-S

ANYCUBIC Mega-S مانند پسر عموی گران قیمت خود در بالاترین لیست، ظاهری سنگین دارد. در حالی که ممکن است به نظر برسد که متعلق به یک کارخانه است، اما استفاده از آن آسان است و بسیار مقرون به صرفه تر از آنچه ظاهر آن نشان می دهد.

این مدل بیش از سهم خود از ویژگی های مفید برخوردار است. یک حسگر فیلامنت داخلی تشخیص می دهد که فیلامنت شما تمام می شود و چاپ را متوقف می کند. همچنین دارای یک پلت فرم چاپ ثبت شده است که تضمین می کند مدل ها در حین چاپ ثابت می مانند اما پس از اتمام به راحتی برداشته می شوند.

جایگزین بهترین چاپگر سه بعدی زیر 300 دلار: FlashForge Finder

چاپگرهای سه بعدی به بی صدا بودن معروف نیستند. اگر به دنبال چاپ مدل در نیمه شب بدون بیدار کردن کسی هستید، این ممکن است برای شما مناسب باشد. FlashForge Finder بی صدا به اندازه 50dB چاپ می کند، که صدایی تقریباً به اندازه یک مکالمه خانگی آرام دارد.

مطلب مرتبط:   7 بهترین کیف پول هوشمند

این مدل دارای صفحه ساخت کشویی نیز می باشد که برداشتن مدل ها را آسان می کند. همچنین دارای یک سیستم تراز کمکی است که شما را راهنمایی می کند تا یک سطح کاملاً صاف برای چاپ تنظیم کنید. محدود به فیلامنت PLA است، اما اگر تازه شروع کرده اید، مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

بهترین چاپگر سه بعدی برای پول کمتر از 300 دلار: Comgrow Creality Ender 3

Comgrow Creality Ender 3 بیش از سهم منصفانه از ویژگی‌های خود دارد، اما یک نکته کوچک وجود دارد. این چاپگر به‌عنوان یک کیت ارسال می‌شود، و قبل از شروع چاپ باید آن را کنار هم قرار دهید. گفتنی است، تا زمانی که وقت خود را صرف کنید، این یک راه عالی برای اطمینان از اینکه چاپگر شما کاملا ساخته شده است.

با نگاهی به ویژگی‌ها، این مدل تنها به پنج دقیقه زمان نیاز دارد تا دمای چاپگر به دمای چاپ برسد، به این معنی که می‌توانید به سرعت شروع به کار کنید. همچنین دارای همان ویژگی رزومه خودکار به عنوان برخی از مدل های دیگر در این لیست است. این بدان معنی است که شما لازم نیست نگران قطع برق باشید که مدل نیمه تکمیل شده شما را خراب می کند.

بهترین چاپگر سه بعدی نیمه مونتاژ شده زیر 300 دلار: Comgrow Creality Ender 3 Pro

این یک اشتباه نیست — ما تصادفاً یک چاپگر را دو بار در اینجا قرار ندادیم. Comgrow Creality Ender 3 Pro یک نسخه ارتقا یافته از مدل فوق است. برای شروع، بیشتر در خارج از جعبه مونتاژ می شود، بنابراین زمان راه اندازی کمتری وجود دارد. همچنین دارای برخی ویژگی های اضافه شده است.

ارتقای اصلی در اینجا صفحه سطح ساخت است که به محافظت از چاپگر سه بعدی شما کمک می کند و حذف مدل ها را پس از خنک شدن آسان می کند. این به‌علاوه زمان راه‌اندازی 10 دقیقه‌ای، ارزش این دستگاه را نسبت به مدل استاندارد دارد.

بهترین چاپگر سه بعدی کوچک زیر 300 دلار: Monoprice Select Mini Pro

بسته به نیاز شما، ممکن است حتی یک چاپگر سه بعدی بزرگتر هم نخواهید. برای مثال، اگر فیگورهای مینیاتوری را برای بازی های رومیزی چاپ می کنید، به چیز زیادی نیاز ندارید. چند گزینه عالی برای چاپگرهای سه بعدی کوچکتر وجود دارد، اما Monoprice Select Mini Pro یکی از بهترین هاست.

مطلب مرتبط:   7 بهترین بلندگوی بلوتوث DIY

این مدل دارای ویژگی‌های زیادی است که در چاپگرهای بزرگتر و گران‌تر یافت می‌شود. از جمله این موارد می‌توان به تسطیح خودکار تختخواب اشاره کرد که به شما امکان می‌دهد به سرعت یک سطح چاپ هموار داشته باشید و همچنین یک صفحه ساخت مغناطیسی قابل جابجایی. این مدل همچنین به طور کامل مونتاژ شده است و به شما امکان می دهد روی چاپ تمرکز کنید.

جایگزین بهترین مینی پرینتر سه بعدی زیر 300 دلار: دا Vinci Mini

اگر ترجیح می دهید چاپ سه بعدی شما سازگار با محیط زیست و همچنین کوچک باشد، داوینچی مینی یک انتخاب عالی است. این مدل می تواند PLA و PETG را چاپ کند، اما با یک فیلامنت اختصاصی نیز عرضه می شود. این از نشاسته ذرت و سایر مواد زیست تخریب پذیر به جای پلاستیک معمولی ساخته شده است.

این مدل با وزن کمتر از 18 پوند نیز بسیار سبک است. اگر فکر می کنید که ممکن است اغلب نیاز به جابجایی چاپگر خود داشته باشید، این یک امتیاز قطعی است.

بهترین مینی پرینتر سه بعدی مقرون به صرفه زیر 300 دلار: Monoprice Mini Delta

با وجود مقرون به صرفه ترین مدل در این لیست، Monoprice Mini Delta هنوز بسیاری از ویژگی های مشابه خواهر و برادر بزرگتر خود را ارائه می دهد. این مدل به طور کامل از فلز برای ساخت جامد ساخته شده است و به طور کامل مونتاژ و کالیبره می شود.

مینی دلتا به دلیل اندازه کوچکش می تواند خیلی سریع چاپ کند. سرعت چاپ تا 150 میلی متر در ثانیه را دریافت می کنید، به این معنی که می توانید چندین چاپ را در یک جلسه کوتاه انجام دهید.

به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرینت سه بعدی هستید؟

با مدل های فوق، باید بتوانید بدون توجه به بودجه، چیزی برای شروع کار خود پیدا کنید. با این حال، در واقع دست زدن به یک چاپگر تنها آغاز کار است. آیا می دانید چه چیزی را می خواهید چاپ کنید؟ در مورد نوع مصالحی که برای ساختمان های خاص استفاده می شود چطور؟

اگر سوالات زیادی دارید، نگران نباشید، ما می توانیم به شما کمک کنیم. برای همه چیزهایی که به عنوان یک مبتدی باید بدانید، به راهنمای نهایی ما برای چاپ سه بعدی نگاه نکنید.

Please turn AdBlock off