خبر و ترفند روز

خبر و ترفند های روز را اینجا بخوانید!

اکنون می توانید یک چت صوتی به سبک Discord را در واتس اپ راه اندازی کنید

چت های صوتی نسبت به تماس صوتی گروهی سنتی کمتر مخرب هستند.

قابلیت تماس صوتی گروهی واتس اپ به طور خودکار به همه شرکت کنندگان زنگ می زند که می تواند آزاردهنده باشد. برای مقابله با این، این پلتفرم یک عملکرد چت صوتی گروهی مشابه Discord را معرفی کرده است. این ویژگی به شرکت کنندگان این امکان را می دهد که بدون ایجاد مزاحمت در کل چت، یک مکالمه صوتی را شروع کنند.

چت صوتی در واتس اپ چیست؟

واتس اپ در آیفون 11

طبق پرسش‌های متداول واتس‌اپ، عملکرد چت صوتی گروهی به گروه‌های بیش از شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد در یک مکالمه صوتی زنده شرکت کنند. این بسیار شبیه تماس صوتی معمولی WhatsApp است، اما شروع یک چت صوتی به همه اعضای گروه زنگ نمی‌زند. در عوض، برای همه یک اعلان فشار ارسال می کند که می توانند نادیده گرفته شوند.

شرکت‌کنندگان زنده حبابی را در چت گروهی می‌بینند که می‌توانند برای پیوستن به گپ صوتی روی آن ضربه بزنند. آنها همچنین می‌توانند نمایه‌های اعضایی را که به چت پیوسته‌اند ببینند.

هنگامی که به یک چت صوتی می‌پیوندید، یک رابط جدید با کنترل‌های تماس در بالا ظاهر می‌شود. شایان ذکر است که این رابط شما را از عملکردهای چت معمولی محروم نخواهد کرد. بنابراین، می‌توانید همزمان در داخل چت صوتی، پیام‌های متنی ارسال کنید، مشابه نحوه مدیریت Discord با چت‌های صوتی.

چگونه یک چت صوتی در واتس اپ راه اندازی کنیم

شروع چت صوتی در واتس اپقابلیت زنگ چت صوتی واتساپرابط چت صوتی واتساپقابلیت چت صوتی واتساپ در هدر چت

عملکرد چت صوتی واتس اپ راهی عالی برای اجازه دادن به شرکت کنندگان یک گروه است که می خواهید بدون ایجاد مزاحمت برای همه صحبت کنید.

مطلب مرتبط:   نحوه استفاده از یک حساب واتساپ در چندین گوشی

در اینجا نحوه شروع یک چت صوتی آورده شده است:

  1. به یک چت گروهی بروید و نماد موج را در بالا سمت راست بزنید.
  2. برای شروع این عملکرد، روی شروع چت صوتی ضربه بزنید.
  3. اکنون می‌توانید منتظر بمانید تا اعضا به چت بپیوندند یا با فشار دادن دکمه گروه حلقه به آنها زنگ بزنید. اگر می‌خواهید به اعضای خاصی زنگ بزنید، روی نماد افراد در سمت راست بالای رابط چت صوتی ضربه بزنید و Ring را در کنار اعضایی که می‌خواهید پینگ کنید فشار دهید.
  4. برای پایان دادن به چت صوتی کافیست روی دکمه قرمز X ضربه بزنید. اگر کسی به مدت 60 دقیقه نپیوندد، چت به طور خودکار پایان می یابد.

مکالمات صوتی فوری در واتس اپ کمتر مختل می شود

عملکرد چت صوتی واتس اپ یک جایگزین عالی برای تماس صوتی معمولی است زیرا کل گروه را مزاحم نمی کند. همچنین به شما امکان می دهد هنگام تماس پیام ارسال کنید زیرا این رابط به طور یکپارچه در صفحه چت گروهی ترکیب می شود. مهمتر از همه، این مکالمات صوتی، مانند تمام تعاملات دیگر در واتس اپ، برای حفظ حریم خصوصی برتر رمزگذاری شده است.