خبر و ترفند روز

خبر و ترفند های روز را اینجا بخوانید!

10 بهترین نرم افزار مدیریت همکاری

این پست توسط eFlair حمایت می شود.

از اواخر دهه 2010، انقلاب کار مشترک به طور چشمگیری چشم انداز فضای کاری را متحول کرده است و منجر به افزایش فضاهای کار مشترک شده است. شرکت‌های برجسته‌ای مانند WeWork به طور قابل‌توجهی به این تغییر کمک کردند زیرا استارت‌آپ‌ها، فریلنسرها و حتی شرکت‌های تأسیس‌شده به سمت فرهنگ کاری مثبت و ماهیت مقرون‌به‌صرفه این فضاها کشیده شدند و باعث افزایش بیشتر تقاضا شد.

با این حال، چالش صاحبان این فضاها در مدیریت جنبه هایی مانند اعضا، اتاق های جلسه و قراردادها بدون ابزار مناسب است. از تخصیص میزها و مدیریت اتاق‌های کنفرانس گرفته تا خودکار کردن صورت‌حساب، پشتیبانی و راه‌اندازی رویداد، یک راه‌حل نرم‌افزار مدیریت همکاری مشترک برای انجام یکپارچه این وظایف ضروری است.

نرم افزار مدیریت همکار چیست؟

نرم افزار مدیریت همکاری یک راه حل نرم افزاری است که برای ساده سازی و خودکارسازی وظایف مختلف اداری و عملیاتی مرتبط با اجرای یک فضای کار مشترک طراحی شده است.

برخی از ویژگی های رایج عبارتند از، اما محدود به موارد زیر نیست:

 • مدیریت عضویت
 • رزرو میز و اتاق
 • صورتحساب و صورتحساب
 • مدیریت منابع
 • کنترل دسترسی و امنیت
 • جامعه سازی
 • تجزیه و تحلیل و گزارش

در نهایت، نرم‌افزار مدیریت هم‌کاری کاربران را قادر می‌سازد تا تمرکز بیشتری روی ایجاد یک جامعه کاری پر جنب و جوش و ارائه یک محیط کاری یکپارچه داشته باشند.

برای کمک به اجرای کارآمدتر فضای کاری خود، در اینجا برخی از بهترین راه حل های نرم افزار مدیریت همکاری مشترک موجود است.

10 نرم افزار برتر مدیریت همکاری

1. برنامه ها را درگیر کنید

وب سایت صفحه اصلی را درگیر کنید

Engage گزینه پیشرو برای مدیریت همکاری است. این برنامه که از ابتدا برای صنعت کار مشترک طراحی شده است، بر حل چالش ها برای اجرا و رشد یک فضای کار مشترک تمرکز دارد.

از خودکارسازی صورت‌حساب و قراردادها برای عملیات آسان گرفته تا اجتماعی شدن و مدیریت رویداد برای ایجاد یک انجمن، Engage با برنامه‌های عضو دارای برچسب سفید و داشبورد قدرتمند به عنوان یک بسته مفید است.

این به شما امکان می دهد چندین منبع را به راحتی از طریق مدیریت اتاق جلسه، مدیریت بازدیدکنندگان، تخصیص میز، تجزیه و تحلیل و موارد دیگر مدیریت کنید.

قیمت ها از 149 دلار در ماه برای حداکثر 100 عضو در یک مکان شروع می شود، یا می توانید یکی از بسته های سفارشی آنها را انتخاب کنید.

مطلب مرتبط:   8 نکته برای تأثیر ماندگار بر رئیس از راه دور

به لطف سیستم بلیط Engage، گزارش مشکلات هرگز آسان تر نبوده است. اعضا می توانند به راحتی از سیستم فروش بلیط داخلی برای تماس با کارشناسان پشتیبانی داخلی استفاده کرده و از هرگونه پاسخی مطلع شوند.

ویژگی های برجسته Engage که آنها را در صدر این لیست قرار می دهد عبارتند از:

 • اپلیکیشن‌های رایگان برچسب سفید تلفن همراه
 • پشتیبانی و آموزش رایگان
 • برنامه های مدیریت بازدید کننده رایگان
 • رابط کاربری عالی و سهولت استفاده

2. Nexudus

صفحه اصلی وب سایت Nexudus

با نرم‌افزار مدیریت همکاری Nexudus، جلسات را مدیریت کنید، اتاق‌ها را رزرو کنید، میزها را اختصاص دهید و علائم دیجیتال ایجاد کنید. حتی با CRM مخصوص به خود ارائه می شود تا بتوانید به طور موثر مشتریان را پیگیری کرده و روابط ایجاد کنید.

Nexudus را به مدت 21 روز به صورت رایگان امتحان کنید و به همه ویژگی‌های اصلی آن دسترسی داشته باشید. از طرف دیگر، قیمت گذاری از 150 دلار برای 25 کاربر فعال در هر مکان شروع می شود، از جمله دسترسی به برنامه اعضای آن، پورتال یادگیری، ادغام رایگان و موارد دیگر.

3. یاردی کوبه

یاردی کوبه

Yardi Kube یک پلتفرم مدیریت فضای کاری انعطاف پذیر است تا بتوانید به راحتی فضاهای کاری را مدیریت کنید. علاوه بر مدیریت فضاها، می‌توانید آن‌ها را نیز تبلیغ کنید و به در دسترس بودن، قیمت‌گذاری و امکانات نزدیک آن‌ها در زمان واقعی توجه کنید.

Yardi Kube با صورت‌حساب، CRM و ویژگی‌های متعدد، به شما امکان می‌دهد عملکردهایی فراتر از آنچه بسیاری از راه‌حل‌های مدیریت نرم‌افزار همکار می‌توانند ارائه دهند، کنترل کنید. به عنوان مثال، می توانید دسترسی درب و Wi-Fi را سازماندهی کنید تا بتوانید به راحتی فضاهای کاری مشترک را پر کنید.

4. مجاورت

نزدیکی

اگر به دنبال مدیریت همکاری برای فضای کاری خود هستید، Proximity یک انتخاب چشمگیر است. از رزرو اتاق‌ها و میزها گرفته تا بررسی‌های حضوری و حتی مدیریت Wi-Fi را می‌توان با استفاده از Proximity به راحتی انجام داد.

با پلان های مجازی آن، می توانید نقشه دفتر سفارشی شده را مشاهده کنید و فضای کاری موجود را در عرض چند ثانیه مشاهده کنید. یا اگر می‌خواهید ببینید چه کسی از فضای اداری شما استفاده می‌کند، ابزارهای گزارش‌دهی قدرتمند گزارش‌دهی بی‌درنگ درباره افرادی که فضاهای کاری رزرو کرده‌اند و چه زمانی رزرو کرده‌اند، ارائه می‌دهند.

مطلب مرتبط:   «فرصت نامحدود» Upwork چیست و چرا فریلنسرها باید درباره آن بدانند؟

5. Cobot

Cobot

Cobot یک سیستم مدیریتی ابتکاری است که برای کمک به مدیریت منابع شما طراحی شده است. هم سلف‌سرویس و هم رزرو فقط سرپرست ارائه می‌دهد، که مدیریت تمام فضاهای کاری‌تان را با یک راه‌حل ساده آسان‌تر از همیشه می‌کند.

با استفاده از سرویس white-label، می توانید صورتحساب خود را سفارشی کنید و یک پورتال عضو کاملا سفید ایجاد کنید. رنگ‌های شرکت، لوگو و موارد دیگر را اضافه کنید تا نرم‌افزار مدیریت همکاری خود را واقعاً شخصی‌سازی کنید.

6. OfficeRnD

وب سایت OfficeRnD

OfficeRnD برای خودکارسازی و بهبود کارایی مدیریت فضاهای کاری شما طراحی شده است. دارای صورت‌حساب و پرداخت‌های خودکار و همچنین طرح‌ها و عضویت مکرر است، حتی شامل صورت‌حساب چند مکان است. هم اعضا و هم میهمانان می توانند به راحتی اتاق ها را به صورت آنلاین رزرو کنند، و با سیستم رزرو پلان طبقه، به راحتی می توان دید چشم پرنده ای از دفتر و فضاهای موجود داشت.

با داشبوردهای سفارشی OfficeRnD، می توانید به سرعت داشبورد شخصی سازی شده خود را بسازید و به شما و تیمتان نمای دقیقی از منابع خود ارائه دهید، یا می توانید به سادگی از یکی از داشبوردهای از پیش ساخته شده استفاده کنید.

7. Optix

وب سایت Optix

Optix یک سیستم همکاری قدرتمند است که نه تنها خودکارسازی فضای کار مشترک شما را آسان می کند، بلکه امتیازاتی مانند تخفیف برای اعضا نیز ارائه می دهد. با ابزارک های وب قدرتمند Optix، می توانید به سرعت و به راحتی با ایجاد فرم های سفارشی و گرفتن سرنخ ها از وب سایت خود، درآمد بیشتری کسب کنید.

شما همچنین می توانید یک برنامه با برچسب سفید، اولین برنامه تلفن همراه ایجاد کنید، که یک فضای کاری کاملاً قابل تنظیم را ارائه می دهد که برای بهبود تجربه کاربر طراحی شده است.

8. آرچی

وب سایت آرچی

Archie با سه برنامه طراحی شده برای تسهیل مدیریت فضای کاری شما، ویژگی های باورنکردنی را برای منابع چند مکان ارائه می دهد. برنامه Archie Rooms نمایش میزها و اتاق‌های جلسه را آسان می‌کند، در حالی که برنامه Archie Kiosk به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد با سهولت مراجعه کنند.

Archie همچنین با یک نسخه ی نمایشی رایگان ارائه می شود که به شما امکان می دهد قبل از هر تعهدی، تمام ویژگی ها را بررسی کنید و نرم افزار قدرتمند آن را امتحان کنید.

مطلب مرتبط:   7 بهترین ابزار تأیید ایمیل

9. کارت های و کارت

وب سایت Andcards

یک نسخه آزمایشی رایگان با Andcards رزرو کنید و کشف کنید که چگونه می‌توانید فضای کار مشترک خود را کارآمدتر استفاده و مدیریت کنید. یک نمای کلی از تمام فضاهای موجود، اشغال و تک تک اعضای خود داشته باشید. به همین ترتیب، می‌توانید هر زمان که نیاز داشتید با مراجعه به کاربران، صورت‌حساب‌ها ایجاد کنید، اعتبار اعمال کنید و یک جامعه پر جنب و جوش را تبلیغ کنید.

قیمت ها از 170 دلار در ماه برای 80 کاربر فعال در دو مکان شروع می شود. این شامل رزرو اتاق و میز، فهرست راهنمای انجمن، پشتیبانی 24 ساعته، و امکانات اضافی مانند محصولات و اعتبارات فروشگاه است.

10. میز کار

وب سایت Deskworks

با استفاده از یک ابزار واحد، می توانید به راحتی فضای کاری خود را با نرم افزار مدیریت همکار مبتنی بر ابر Deskworks مدیریت کنید. برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنید و پورتال عضو و برنامه همراه کاربرپسند Deskworks را کشف کنید. یک نمای کلی از اطلاعات مهم، رزروها، اعتبارات، مجوزها و موارد دیگر دریافت کنید.

فوراً گزارش‌های بی‌درنگ تولید کنید و تعداد کالاهایی را که فروخته‌اید، انواع اوج را تجزیه و تحلیل کنید و با استفاده از اطلاعاتی که می‌خواهید گزارش‌های سفارشی ایجاد کنید.

نرم افزار مدیریت همکاری از Deskworks از 95 دلار در ماه برای 30 عضو شروع می شود. از ادمین حساب نامحدود، غیرعضو، فضای ذخیره سازی کارت اعتباری، نام تجاری خود و پشتیبانی در مقیاس انسانی لذت ببرید.

انتخاب بهترین نرم افزار مدیریت همکاری

انتخاب نرم افزار مدیریت همکار مناسب می تواند عملیات را تا حد زیادی ساده کرده و حفظ مشتری را افزایش دهد. صرف نظر از اندازه آنها، فضاهای کار مشترک می توانند از چنین نرم افزارهایی برای ارائه تجربه عضوی استفاده کنند که رقیب بازیگران بزرگتر در صنعت است.

این امر به‌ویژه با نرم‌افزاری مانند Engage قابل دستیابی است که برنامه‌های رایگان عضو و پشتیبانی مکمل را ارائه می‌دهد و به‌عنوان تیم فناوری پیشرفته شما عمل می‌کند.

این پست حمایت شده است. انتخاب‌های محصول و نظرات بیان‌شده در این مقاله از طرف حامی است و منعکس‌کننده دستورالعمل‌های ویرایشی MakeUseOf یا کارکنان آن نیست.

Please turn AdBlock off