خبر و ترفند روز

خبر و ترفند های روز را اینجا بخوانید!

کد تأیید صوت Google Voice برای چه مواردی استفاده می شود؟

کد راستی‌آزمایی Google Voice بخشی طبیعی از فرآیند ثبت‌نام است، اما اگر کدی را بدون ثبت‌نام دریافت کردید، چه؟

نکات کلیدی

  • کدهای تأیید Google Voice برای تأیید هویت شما در طول فرآیند ثبت نام ارسال می شود. فقط در صورتی کد را وارد کنید که شما برنامه را راه اندازی کرده اید.
  • اگر یک کد Google Voice را بدون ثبت‌نام دریافت کردید، ممکن است شخصی سعی در استفاده از شماره تلفن شما داشته باشد. کد را با آنها به اشتراک نگذارید. این یک کلاهبرداری برای جمع آوری اطلاعات شما است.
  • محتاط باشید و بدون در نظر گرفتن داستان یا پیشنهاد، هرگز کد تأیید Google Voice خود را ارائه نکنید. اگر به طور تصادفی آن را به اشتراک گذاشتید، آموزش راهنمای Google Voice را دنبال کنید تا شماره خود را دوباره دریافت کنید.

در طی مراحل ثبت نام Google Voice، یک کد تأیید Google Voice برای تکمیل فرآیند دریافت خواهید کرد. امیدواریم فقط هنگام ثبت نام در Google Voice با آنها روبرو شوید، اما گاهی اوقات ممکن است یکی از آنها را به عنوان بخشی از یک کلاهبرداری بزرگتر دریافت کنید.

به این ترتیب، بیایید بررسی کنیم که کد تأیید Google Voice چیست و با آن چه باید کرد.

کد تأیید Google Voice چیست؟

هنگامی که برای Google Voice ثبت نام می کنید، Google یک کد برای شما ارسال می کند تا مطمئن شود که شما واقعاً برنامه را انجام می دهید. این یک مرحله مهم است، زیرا می‌توان یک حساب Google Voice را به یک شماره تلفن موجود متصل کرد.

مطلب مرتبط:   چگونه استیبل کوین ها ارزش خود را حفظ می کنند؟ 4 نوع پیوند استیبل کوین توضیح داده شده است

در حالت ایده آل، شما باید این کد را به عنوان بخشی طبیعی از فرآیند هنگام ثبت نام در Google Voice دریافت کنید. اگر این مورد است، ادامه دهید و کد را وارد کنید تا تنظیمات را ادامه دهید.

اگر برای Google Voice ثبت نام نکرده باشم، اما به هر حال یک کد داشته باشم، چه؟

زنی که یک تلفن اندرویدی با پیامک کلاهبرداری در دست دارد

اگر یک کد Google Voice را بدون ثبت نام واقعی دریافت کردید، احتمال زیادی وجود دارد که شخص دیگری با استفاده از شماره تلفن شما در Google Voice ثبت نام کند. این احتمالاً به این دلیل است که شما شماره تلفن خود را در جایی ذکر کرده اید و شخصی در مورد آن با شما تماس گرفته و کد را درخواست کرده است.

آنها ممکن است داستانی ایجاد کنند تا توجیه کنند که چرا به ارسال کد از شما نیاز دارند. به عنوان مثال، اگر کالایی را برای فروش در یک وب‌سایت فهرست کرده‌اید، ممکن است با شما تماس بگیرند و بگویند که مایل به خرید هستند، اما باید کد را ارسال کنید تا بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

صرف نظر از داستان آنها، هرگز کد تأیید Google Voice را به آنها ندهید. اگر این کار را انجام دهید، شخص دیگر یک حساب Google Voice روی شماره تلفن شما راه‌اندازی می‌کند و می‌تواند از آن برای جمع‌آوری اطلاعات درباره شما استفاده کند. کلاهبرداری کد تأیید Google Voice به این صورت است.

اگر کسی از شما کد می خواهد، فوراً ارتباط خود را قطع کنید و دیگر با او صحبت نکنید. حتی اگر در ازای کد، چیز خوبی را به شما پیشنهاد کنند، هیچ تمایلی ندارند که در واقع چیزی به شما بدهند. تنها کاری که آنها می خواهند انجام دهند این است که از شما کلاهبرداری کنند.

مطلب مرتبط:   چگونه کلاهبرداران از ایمیل های جعلی آمازون برای سرقت پول استفاده می کنند

اگر به طور تصادفی کد تأیید Google Voice خود را به شخصی دادید، آموزش راهنمای Google Voice را در مورد بازیابی شماره خود دنبال کنید. و اگر می‌خواهید شماره تلفنی را بدون خطر افتادن به این کلاهبرداری فهرست کنید، از برنامه شماره تلفن مشعل موقت استفاده کنید.

هرگز کد تأیید Google Voice خود را ندهید

کد تأیید Google Voice فقط برای مشاهده و استفاده توسط شما ساخته شده است که یک حساب Google Voice راه اندازی کرده اید. هرگز آن را به کسی ندهید که آن را می خواهد، مهم نیست داستان او چقدر خوب است.